Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

03 Ekim 2023 Salı
Ereğli Belediyesi Organik Tarım Ürülerini Hemşerileriyle Paylaşıyor
Kategori : ÇUMRA
04 Eylül 2023 15:11
 
Ereğli Belediyesi Organik Tarım Ürülerini Hemşerileriyle Paylaşıyor

Ereğli belediyes başkanı MHP'li Hüseyin Oprukçu'nun üretgen belediyecilik anlayışı çerçevesinde Adabağ'da başlattığı organik tarım projesinde hasat dönemi başladı.

Hasat edilen kavunları Ereğli belediye başkanı Hüseyin Oprrukçu, Cuma namazı sonrasında ulu camii önü Devlet Bahçeli Meydanında hemşerilerine ikram etti. 

BAŞKAN OPRUKÇU ATIL TOPRAKLARA CAN VERDİ

Ereğli Belediyesi üretken belediyecilik anlayışıyla başlatılan organik tarım projesinin hasatlarını almaya başladı. Adabağ’da organik tarım projesi ile atıl topraklara can veren Başkan Oprukçu; “Üretken belediyecilik anlayışıyla Adabağ’da başlattığımız organik tarım projemizle tarlalarımızda ürettiğimiz ürünleri hemşerilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Organik ürünler yetiştirerek hemşerilerimizin sağlıklı ürünlere daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Organik tarım projemiz, sağlık yönünden faydasının yanında güzel bir istihdam olanağı da oldu. Geliştirmeyi düşündüğümüz organik tarım projemizin ürünlerini hemşerilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz. Bugün de ürettiğimiz kavunlarımızı hemşerilerimize ikram ettik. Tüm hemşerilerimizle kucaklamaya, paylaşmaya, bir ve beraber olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Okunma : 153
Gündem haberleri
Konya'da Annesiyle Tartışan Kişi Annesini Tüfekle Vurarak Öldürdü
29 Eylül 2023 Okunma: 414 ÇUMRA
Elektriğe Yüzde 20 Zam Geldi
29 Eylül 2023 Okunma: 149 GÜNDEM
Hayırlı Cumalar
29 Eylül 2023 Okunma: 105 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın