Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

29 Ekim 2020 Perşembe
HAYRİ MUTLU MHP BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI.
Emekli Astsubay Hayri Mutlu Çumra belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu ilçe başkanına sundu.
Kategori : ÇUMRA
26 Ekim 2018 07:55
 
HAYRİ MUTLU MHP BELEDİYE BAŞKANLIĞINA  ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI.
Emekli Astsubay Hayri Mutlu Çumra belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunu ilçe başkanına sundu.
1966 Çumra doğumlu olup Bardakçı mahallesi sakinlerinden (Berber Ahmet) in oğlu Em. Ast. Sb. Hayri Mutlu 31-Mart-2019 da yapılacak mahalli idareler seçimlerinde MHP'den aday adaylığı başvurusunu ilçe başkanlığına teslim etti.
Başkan adayı Hayri Mutlu yaptığı kısa açıklamada 92 yıllık tarihe sahip Çumra belediyesinde taş üstüne taş koyarak, bu şehri yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışan herkese vefa ve saygı göstererek teşekkür ediyorum dedi.
Belediyeciliği mahalle mahalle, sokak, sokak hizmet veren ve bekleyeni ile tanıdığım hemşehrilerimiz için, gerçek anlamda sosyal barışa ve sürekliliğe katkı sağlamak, ehliyet, liyakat gayret ve samimiyetle yalansız, dolansız, insanların umut ve beklentilerini boşa çıkartmayacak doğru, dürüst, uzlaştırıcı, birleştirici ve bütünleştirici üslup ve tarzla siyasetin seviye ve kalitesini en üst noktalara taşıyarak siyasi çekişme ve ayak oyunlarına aldırış etmeden, kimlik ve kişiliğimizden vazgeçmeden Doğduğum, büyüdüğüm coğrafi, beşeri, kültürel ve sosyoekonomik yapısını çok iyi bildiğim ilçeme Çumra'ya belediye başkanı olmak istiyorum.
Talip olduğum görevin ne denli ağır bir sorumluluk gerektirdiğini biliyorum. Bu yüzden her zaman olduğu gibi yine Cenab-ı Allah'tan hakkımızda hayırlı olan ne ise onu vermesi duasıyla saygılar sunar tüm aday arkadaşlara başarılar dilerim dedi.

Hayri Mutlu
Em. Ast. Sb.

Okunma : 1016
Gündem haberleri
Çumra'da cinayet : 1 ölü
28 Ekim 2020 Okunma: 2691 ÇUMRA
Eski Sağlık Bakanı MHP'li Osman Durmuş Hayatını Kaybetti
27 Ekim 2020 Okunma: 668 GÜNDEM
Çumra müftülüğünden mevlid kandili programı
27 Ekim 2020 Okunma: 628 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın