Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

03 Ekim 2023 Salı
Bir an olsun unutulmadı... Milliyetçi Hareket Partisi’nden deprem bölgelerine duyarlı kampanya
Kategori : GÜNDEM
19 Eylül 2023 15:08
 
Bir an olsun unutulmadı... Milliyetçi Hareket Partisi’nden deprem bölgelerine duyarlı kampanya

100 yılın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin yaraları yavaş yavaş sarılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi anlamlı bir kampanya başlattı. Deprem bölgelerine özel kampanyada birçok alt tema var.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş depremlerinin ardından yaralar hep birlikte sarılsın diye çeşitli çalışmalar yapıldı. Depremin olduğu ilk günden beri deprem bölgesinden ayrılmayan ve afetzedelerden bir an olsun elini çekmeyen Milliyetçi Hareket Partisi depremden etkilenen bölgelere özel bir Kampanya başlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, yaşanan deprem felaketinin ardından; “6 Şubat felaketi, Türk Milleti’ni büyük bir acıya sürüklemiştir, yaralarımız henüz tazedir, kayıplarımızın acısı yüreğimizdedir” ifadelerini kullanmış ve devletin yaraları sarmak için tüm gücüyle çalıştığını dile getirdi.

Bahçeli; Yerel seçimler öncesinde 6 Şubat Asrın Felaketinden etkilenen illerde, duyarlı ve özenli kampanya hazırlanmasını ve kampanyanın her aşamasında, depremzede vatandaşlarımızın hassasiyetlerinin gözetilmesi talimatı verdi.

detail-photo-fancybox-1

Yerel Seçimlere hazırlık sürecini ilk başlatan partilerden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi bu kapsamda depremden etkilenen illere özel olarak “Hep Yanında” ana teması ile hazırlanan bir kampanya başlattı.

Kampanyada;

- Verilecek Doğru Karar, Yaraları Cumhur Sarar

- Dar Zamanında Tüm Gücüyle Yanında,

- Yaraları Özenle Saracak, Güvenli Geleceği Kuracak ve

- Beklentisiz Destek Kesintisiz Hizmet alt temaları yer almaktadır.

 

Okunma : 66
Gündem haberleri
Konya'da Annesiyle Tartışan Kişi Annesini Tüfekle Vurarak Öldürdü
29 Eylül 2023 Okunma: 414 ÇUMRA
Elektriğe Yüzde 20 Zam Geldi
29 Eylül 2023 Okunma: 149 GÜNDEM
Hayırlı Cumalar
29 Eylül 2023 Okunma: 105 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın