Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

03 Ekim 2023 Salı
Başkan Oprukçu'dan Hemşerilerine Açık Havada Sinama Keyfi
Kategori : ÇUMRA
23 Ağustos 2023 12:28
 
Başkan Oprukçu'dan Hemşerilerine Açık Havada Sinama Keyfi

Ereğli belediyesi 22-26 Ağustos tarhleri arasında Ereğlililere açık hava açık hava sinaması keyfi yaşatacak. Yaz aylarının vaz geçilmesi olan açık hava sinaması 22 Ağustos Salı günü Oğua Ata Sosyal Tesislerinde başlayacak. Birbirinden değerli filmlerin gösteriminin yapılacağı ve  5 gün devam edecek olan Açık hava sinemasında yetişkin, çocuk filmlerinin gösterimi yapılacak ve Ereğli Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yaz akşamlarında açık havada sinema keyfi yaşamaları için 22-26 Ağustos tarihleri arasında Oğuz Ata Sosyal Tesisleri’nde her gün 20.30’da gerçekleştirilecek olan sinema etkinliğine tüm hemşerilerini davet etti.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİ AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ’NE BEKLİYORUM

Sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışı doğrultusunda etkinliklerine devam ettiklerini belirten Başkan Oprukçu; “Ereğli’mizde kültürel etkinliklerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde kucaklaşmaya, çeşitli sosyal etkinliklerde bir arada olmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. 22 Ağustos Salı günü başlayacak ve 5 gün devam edecek olan birbirinden değerli filmleri açık hava sinemasında hemşerilerimizle buluşturuyoruz. 22 Ağustos Salı günü AYLA filmiyle birlikte başlayacak olan etkinliğimizde Çarşamba günü FETİH 1453, Perşembe günü 7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE, Cuma günü NEFES: VATAN SAĞOLSUN, son olarak Cumartesi günü ise RAFADAN TAYFA 2: GÖBEKLİTEPE filmlerinin gösterimi yapılacak ve çeşitli ikramlarımız olacak. Tüm hemşerilerimizi düzenleyeceğimiz açık hava sineması etkinliğimize bekliyorum” diye konuştu.

Okunma : 148
Gündem haberleri
Konya'da Annesiyle Tartışan Kişi Annesini Tüfekle Vurarak Öldürdü
29 Eylül 2023 Okunma: 414 ÇUMRA
Elektriğe Yüzde 20 Zam Geldi
29 Eylül 2023 Okunma: 148 GÜNDEM
Hayırlı Cumalar
29 Eylül 2023 Okunma: 105 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın