Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

05 Ağustos 2021 Perşembe
Çumra'da 65 yaş üstüne yardım eli
Çumra'da 65 yaş üstüne yardım eli
Kategori : ÇUMRA
31 Mart 2020 11:53
 
Çumra'da 65 yaş üstüne yardım eli
Çumra'da 65 yaş üstüne yardım eli
Çumra Belediyesi, Çumra Kaymakamlığı ile yaptığı ortak yardım planlaması çerçevesinde ilçedeikamet eden ve evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarınihtiyaçlarını karşılıyor.Koronavirüse karşı vatandaşa 'Evde kal' çağrısı yapmayı sürdüren Çumra Belediyesi, vatandaşlarınihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

Koronavirüs önlemleri kapsamında Çumra Belediyesitarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere erzak paketleri hazırlandı. İçerisinde temel mutfakihtiyaçlarının yer aldığı paketler, belediye ekipleri tarafından yüzlerce kapı ziyaret edilerek ihtiyaçsahiplerine ulaştırıldı. Ayrıca vatandaşlara belediye ekipleri tarafından Koronavirüsten korunmak için'Evde kal' çağrısı yapıldı.

“BÜYÜKLERİMİZE BAĞLILIK ZAMANI”

Bu günlerde yaşlılara destek için bağlılıklarını gösterme zamanı olduğunu ifade eden Çumra BelediyeBaşkanı Halit Oflaz; “ Yaşlılarımıza hürmet, ömrümüze bereket getirecektir. Onların varlığı zahmetdeğil rahmettir. 

Vakit yardımlaşma, dayanışma ve fedakarlık vaktidir. Koronavirüs ile mücadelemiziilçemizin dört bir yanında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımız ile etkin bir şekilde sürdürürken biryandan da yaşlılarımızı ve kronik rahatsızlığı bulunan hemşehrilerimizi de bu zor günlerde yalnızbırakmıyor görevlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımız ile ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Biz onların yanındaolurken hemşehrilerimizden yegane isteğimiz evlerinde kalıp bu zor günleri birlikte atlatacağımızıbilmeleri… “ dedi.Okunma : 589
Gündem haberleri
Konya'da 7 Kişiyi Öldüren Katil Zanlısı Yakalandı
04 Ağustos 2021 Okunma: 563 ÇUMRA
Konya Ve İlçelerindeki Elektrik Kesintisi Belli Oldu
02 Ağustos 2021 Okunma: 451 ÇUMRA
Kara kuvvetleri komutanlığına Konyalı paşa atandı
04 Ağustos 2021 Okunma: 183 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın