Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

18 Mayıs 2024 Cumartesi
Çumra asfalt sezonu başladı
Kategori : ÇUMRA
23 Haziran 2021 17:41
 
Çumra asfalt sezonu başladı

Çumra Belediyesi yeni sezonda asfalt çalışmalarına Galericiler sitesinde başladı. Asfaltsız yol bırakmamayı hedeflediklerini belirten Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, yeni sezonda 100 km asfalt hedefi koyduklarını söyledi.

Çumra Belediyesi, yeni sezonun startını Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, AK Parti Çumra İlçe Başkanı Osman Şahin, MHP İlçe Başkanı Recep Yıldırım ve meclis üyelerinin de  katılımıyla düzenlenen açılış programında ilçenin önemli ticaret merkezlerinden biri olan Galericiler sitesinde başlattı.

Yol yapım, asfaltlama, parke bordür, yol onarım ve bakım çalışmalarına programlı bir şekilde devam eden Çumra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni sezonda asfalt çalışmalarına Çumra galericiler ve sanayi sitesi, Meydan, Çaybaşı, Cumhuriyet, Hürriyet ve Okçu Mahallerinde başladı. Çumra Belediye Başkanı Recep Candan’da Çaybaşı Mahallesi Galericiler sitesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Başkan Candan bu yaz döneminde Çumra’nın dört bir yanında yol çalışmalarına ağırlık vereceklerini kaydetti.

“ASFLAT SERİMİNDE HEDEFİMİZ 100 KİLOMETRE”

Çumra için hizmetin en güzelini ve en kalitelisini vermeye çalıştıklarını aktaran Candan;

“ Hemşehrilerimizin daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için var gücümüzle çalışıyor asfalt çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. 53 Mahallemizde kapsamlı olarak planladığımız takvimde ve bütçede muhtelif cadde ve sokakların ve mahalle yolarımızın asfalt ihtiyacını karşılayacağız. 2021 yılı asfalt sezonumuzu Galericiler sitesinde başlattık. İlçemizin önemli ticaret merkezlerinden biri olan bu bölgede ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Asfalt serimin de bu yıl ki hedefimiz 100 km. Çumra’da kendi imkanlarımızıda göz önüne alarak yol çalışmalarımızın her yıl üzerine koyarak devam etmek istiyoruz. Bu yıl da Çumralı hemşehrilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda olan sokaklarımızda tüm caddelerimizde asfaltsız yol kalmayıncaya kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Büyüyen ve gelişen Çumramız'a da bu büyük planlama yakışırdı. Yeni asfalt sezonunun hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarımızda emekleri olan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Okunma : 471
Foto galeri
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri