Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

09 Aralık 2022 Cuma
Çumra Belediyesinden kapsamlı Dezenfektan ve temizlik çalışması.
Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, 11 Mart tarihinden itibaren gecesini gündüzüne katarak Çumra'nın girişinden çıkışına dezenfektan ve temizlik çalışmasına devam ediyor.
Kategori : ÇUMRA
30 Mart 2020 08:36
 
Çumra Belediyesinden kapsamlı Dezenfektan ve temizlik çalışması.
Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, 11 Mart tarihinden itibaren gecesini gündüzüne katarak Çumra'nın girişinden çıkışına dezenfektan ve temizlik çalışmasına devam ediyor.
Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, Tüm Dünyayı ve 11 Mart itibariyle Ülkemizi'de saran Koronavirüs (KOVİD-19) tehlikesine karşı tüm önlemleri alarak, Çumra'nın girişinden çıkışına kadar caddeleri, mahalleleri, sokakları, kaldırımlar ve vatandaşların ortak kullanım alanlarını hiç durmaksızın gece ve gündüz detaylı şekilde dezenfektan çalışması gerçekleştiriyor.

Başkan Oflaz, sahaya inerek bire bir takip ediyor. Koronavirüs salgınına karşı tedbiri elden bırakmayan Oflaz, vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve tedbir almak adına ilk günden itibaren en üst seviyede önlem alıyoruz.
Çalışmalarımız kapsamında İlçe merkezimiz başta olmak üzere vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarını yoğun bir şekilde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz dedi.

Başkan Oflaz, 29 Mart Pazar günü olmasına rağmen temizlik görevlilerinin başında Çumranın tüm caddelerinin temizliğinden  başlayarak, Yenidoğan mahallesi Cem sultan caddesi, Yenidoğan mahallesi Yahya Kemal caddesi, Baraj mahallesi Köprübaşı caddesi, Yenidoğan mahallesi 72544, Baraj mahallesi 72876, Baraj mahallesi 72807, Yenidoğan mahallesi 72521, Bağlık mahallesi Yavuz Sultan Selim caddesi, Meydan mahallesi 73829, pazar günü itibariyle dezenfekten ve temizlik işlemleri tüm hızıyla yapılmış olup Pazartesi itibariyle diğer mahallelerimiz dezenfekte ve temizlik çalışması devam edecektir. 
Çumra Belediyesi olarak 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin halkımızın sağlığı ve güvenliği için sahada olacağız. Tüm tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz yeter ki sizler ev de kalın ifadelerini kullandı.

"EV DE KAL ÇUMRA "

Okunma : 729
Gündem haberleri
Başkan ERKOYUNCU'dan önemli açıklamalar
07 Aralık 2022 Okunma: 1253 ÇUMRA
Karaman'da 2 kişiyi katleden zanlı yakalanmasaydı 3 kişiyi daha katledecekmiş
06 Aralık 2022 Okunma: 659 GÜNDEM
CHP ve İP'ten İstifa Edip MHP'ye Katıldılar
06 Aralık 2022 Okunma: 451 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın