Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

07 Şubat 2023 Salı
Çumranın sesi genel yayın yönetmeni Çumra Belediye Başkanı Candan'ı Ziyaret Etti
Kategori : ÇUMRA
17 Şubat 2021 15:52
 
Çumranın sesi genel yayın yönetmeni Çumra Belediye Başkanı Candan'ı Ziyaret Etti

Çumranın sesi haber sitesi genel yayın yönetmeni Nazif Karagöz, Çumra Belediye başkanı Sayın Recep Candan'ı makamında ziyaret etti.

17-2-2021 Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette Çumra belediye başkanı Candan, Çumra'da doğup büyüdüğünü, 30 yıldır Çumra'da Avukatlık yaptığını belirten başkan Candan, 5 dönem çeşitli partilerde belediye meclis üyeliklerinde bulunduğunu, bir çok yapılması gereken sorunları çok iyi bildiğini belirterek Çumra hakkında gerçekleştirmeye hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi. 

Başkan Candan, 30 yıldır Çumra'nın sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek elimizden gelen tüm imkanları seferber ederek var gücümüzle Çumra için çalışmaya söz verdik. Hazırladığımız büyük projeleri kısa zamanda halkımızla paylaşacağız dedi. Candan, ayrıca Çumralı hemşerilerimizin en az yüzde 70'nin ismiyle tanıdığını, mahalle ve sokakları çok iyi tanıdığı bilgisini vererek hizmetlerimizi kısa zamanda halkımıza sunmaya başlayacağız, Allah bizlere ömür ve sağlık verirse Çumra'yı şirin bir ilçe yapma yolunda var gücümüzle çalışacağız dedi.

Çumranın sesi olarak bizlerde kendilerine Çumra için yapılacak her türlü projeye destek olmaya hazır olduğumuzu belirtir görevinde başarılar dileriz.

Okunma : 2399
Gündem haberleri
Çumra Ziraat Odası Yeni Başkanını Seçti
04 Şubat 2023 Okunma: 1636 ÇUMRA
Hayırlı Cumalar
03 Şubat 2023 Okunma: 129 ÇUMRA
KARAMAN BELEDİYESİ KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI
04 Şubat 2023 Okunma: 91 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın