Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

18 Mayıs 2024 Cumartesi
Cumraninsesi.com sitesi sahibi ve köşe yazarımız Sayın Nazif Karagöz, 30 Ağustos zafer bayramının 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kategori : ÇUMRA
30 Ağustos 2022 08:53
 
Cumraninsesi.com sitesi sahibi ve köşe yazarımız Sayın Nazif Karagöz, 30 Ağustos zafer bayramının 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sitemiz ve köşe yazarımız Sayın Nazif Karagöz, 30 Ağustos zafer bayramının 100 'ncü yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Necip Türk Milletinin ilelebet özgürlüğüne kavuşması için canını feda eden tüm 
Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet dileyerek 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.  Zaferle sonuçlanan bu asil mücadele nasıl Anadolu'nun Türklük senedi olmuş ise yine Ağustos ayında kazanılan 1071'de kazanılan Malazgirt zaferi de Anadolunun Türklere müjdelenmesidir. Bu tarihten sonra bu Aziz Milletimizin insan sevgileri, yüksek yönetme yetenekleri, dini hoşgörüleri ile Anadoluyu Vatan yapabilmişlerdir. Ağustos ayını zafer ayı yapan üstün bir başarıdır. 

Ağustos ayı Türkler için başarının, kazanmanın ve zaferin adıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve slah arkadaşlarının mukaddes Vatanımızın birliği ve bütünlüğünü perçinlediği dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı zaferin yıl dönümünde, bu gün Millet olarak birlik ve beraberliğe
daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir.

Ülkemizin varlığı için canlarını seve seve feda eden aziz Şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet,
şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor.
30 Ağustos zafer bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Nazif Karagöz
Cumraninsesi.com

Okunma : 222
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri