Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

04 Ekim 2022 Salı
Çumra'ya imar planı müjdesi
Kategori : ÇUMRA
12 Mart 2021 17:33
 
Çumra'ya imar planı müjdesi

 

Belediye Başkanımız Recep Candan Çumra'nın yıllardır kanayan yarası olan imar ile ilgili güzel bir gelişmenin yaşandığını kaydetti.

 

Çumra'yı rahatlatacak imar planının Konya Büyükşehir Belediye meclisinde onaylandığının müjdesini veren Başkan Candan; konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

" Yaklaşık iki senedir üzerinde çalıştığımız ve tüm Çumralı hemşehrilerimizin özellikle ve ivedilikle beklediği, ilçemizin önemli bir kısmını içine alan imar revizyonu çalışmamızda önemli bir aşamayı daha inşallah tamamladık.1/1000’lik uygulama İmar Planımız Konya Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanmak suretiyle yürürlüğe girmiş oldu. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

 

Gelinen son durumu değerlendirmek ve bilgilendirme yapmak amacıyla yakın zamanda İnşallah ilgililerle çalışma toplantıları yapacağız.

 

İlçemizin ihtiyacı olan iş yerleri, konutlar ve diğer hizmet birimlerinin en kısa zamanda hemşehrilerimizin hizmetine sunulması amacıyla titizlikle gayret göstermeye devam ediyoruz.İnşallah Çumra'mız daha güzel ve yaşanabilir bir şehir olacak ! Bu güzel gelişmeyi siz değerli hemşerilerimle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Saygılarımla...

Okunma : 4450
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Aranan PKK'lı Terörist Konya'da Yakalandı
30 Eylül 2022 Okunma: 337 ÇUMRA
Hayırlı Cumalar
30 Eylül 2022 Okunma: 203 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın