Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

21 Mayıs 2024 Salı
Ekmek Fırınları Ya Sıkı Denetlesin Yada Canlı Kamera İle Vatandaş Takip Etsin
Kategori : ÇUMRA
20 Ocak 2021 12:09
 
Ekmek Fırınları Ya Sıkı Denetlesin Yada Canlı Kamera İle Vatandaş Takip Etsin

Son günlerde gelen şikayetler üzerine Çumra'da ekmek üreten fırınların düzenli olarak denetlenmediğini belirten vatandaşların şikayetleri artmaya başladı. Ekmek almak için hangisi daha titiz ve temiz diye araştırmaya başladık, tüm bunlara rağmen temiz diye güvendiklerimiz dahi ekmeklerinin içerisinden sinek, iplik, v.s çıkması vatandaşların topluca şikayetleri haline geldi.

Ekmek fırınlarını çok sıkı denetimden geçmesini isteyen vatandaş, ucuz işçi çalıştırmak için temizliğe dikkat etmeyen işçileri tercih ettiklerini, bir yıldır ülkemizde devam eden Koranavirüs bulaşıcı hastalık olmasına rağmen hijyene bir çok ekmek fırınının dikkat etmediğini bir çoğunun eldiven kullanmadığını belirterek bir çoğu da bir eldiveni nerede ise bir ay kullanıncaya kadar beklediğini belirterek acilen önlem alınması talebinde bulundular.

Fırınların sıkı şekilde denetlenmesi, yada kamera ile canlı şekilde vatandaşlara ekmeği nasıl yaptıklarını izletmelerini talep ediyoruz dediler.

Vatandaşlar acilen önlem alınması konusunda belediye'den istirham ediyoruz şeklinde taleplerinin iletilmesini arzu ediyoruz. Belediyenin olaya el atarak halk ekmek çıkarması talepleride hızla artmaya başladı.

Okunma : 1518
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri