Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

04 Ekim 2022 Salı
Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu, Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Kategori : ÇUMRA
04 Ekim 2021 11:42
 
Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu, Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Konya'nın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek gerek gördüğü noktalarda talimatlarını verdi.

Cinler mahallesi'nde yapılan asfalt çalışmasında Cinler mahalle muhtarı Murat Biter ile de  bir araya gelen başkan Oprukçu, hizmetlerini vatandaşların talep ve istekleri doğrultusunda planladıklarını ve mahallelerde gözleri, kulakları olan muhtarların hizmet noktasında en önemli yardımcıları olduğunu belirtti.

Muhtar Murat Biter ve mahalle sakinleri yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Oprukçu’ya teşekkürlerini ilettiler.

“HİZMETTE SINIR YOK”

Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Oprukçu: “Bir taraftan soğuk asfalt bir taraftan da sıcak asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belkaya mahallemizde iki haftada 14 km yol yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Parke taşlarımız da gelecek Allah’ın izniyle, hizmette sınır yok. İnşaatı biten, alt yapısı tamamlanan bütün sokaklarımızın asfaltı yapılacak. Asfaltsız yol bırakmama düsturumuzla çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz. Ereğli’mize layıkıyla hizmet etme samimi çaba ve gayreti içerisindeyiz” ifadelerini kullandı. 

Okunma : 276
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Aranan PKK'lı Terörist Konya'da Yakalandı
30 Eylül 2022 Okunma: 337 ÇUMRA
Hayırlı Cumalar
30 Eylül 2022 Okunma: 203 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın