Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

03 Ekim 2023 Salı
Ereğli Belediyesi Sıcak Asfaltta Rekor Üstüne Rekor Kırıyor
Kategori : ÇUMRA
15 Haziran 2023 13:49
 
Ereğli Belediyesi Sıcak Asfaltta Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Konya'nın Ereğli ilçesi MHP'li belediye başkanı Sayın Hüseyin Oprukçu, Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda bir çok noktada çalışmaların tammalandığını belirtti.

Bu kapsamda Namık Kemal Üçköz,Dalmaz, Mehmet Akif, Batı Alagözlü, Doğu Alagöz, Fatih,Aydınlar, Yunuslu, Çömlekçi, Ziya Gökalp, Pirömer, Eti, Çömlekçi, Gökçeyazı, Hacı Mütahir, Talatpaşa ve Orhangazi Mahallelerinde sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirildi.

“ASFALTSIZ YOL BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Göreve geldiği günden bu yana sıcak asfaltta, kilitli parke taşı yol yapımında rekor üstüne rekor kıran Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu asfaltsız yol bırakmama kararlılığıyla çalışmalarına devam ediyor. Yapılan asfalt çalışmalarının devam edeceğini ifade eden Başkan Oprukçu: “Ereğli’mize hizmet noktasında var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir fazla hizmet için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Hemşerilerimizin ayağına toz, çamur değmesin istiyoruz. Asfaltsız yol bırakmamak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda da cadde ve sokaklarımızı sıcak asfaltla buluşturuyoruz. Bunun yanı sıra yol bakım ve onarım çalışmalarımız, kilitli parke taşı yol çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Okunma : 214
Gündem haberleri
Konya'da Annesiyle Tartışan Kişi Annesini Tüfekle Vurarak Öldürdü
29 Eylül 2023 Okunma: 414 ÇUMRA
Elektriğe Yüzde 20 Zam Geldi
29 Eylül 2023 Okunma: 148 GÜNDEM
Hayırlı Cumalar
29 Eylül 2023 Okunma: 105 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın