Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

17 Ocak 2021 Pazar
Ereğli halkı MHP adayı Hüseyin OPRUKÇU'yu istiyor
31 Mart 2019'da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ereğli halkı MHP adayı Hüseyin OPRUKÇU'yu başkan olarak görmek istiyor.
Kategori : ÇUMRA
21 Aralık 2018 13:10
 
Ereğli halkı MHP adayı Hüseyin OPRUKÇU'yu istiyor
31 Mart 2019'da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ereğli halkı MHP adayı Hüseyin OPRUKÇU'yu başkan olarak görmek istiyor.
Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye başkan adayı Hüseyin Oprukçu, seçimlere aylar olmasına rağmen sahada yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı.MHP Ereğli Belediye başkan adayı Hüseyin Oprukçu yaptığı açıklamada, Kendi belediye başkanlığı döneminde yaşanan çoğu acı ve üzüntüye rağmen başarılı iş çıkararak, Ereğli'ye farklı bir hava kazandırdıklarını belirten Oprukçu, Ereğli'nin güzel bir geleceğe kavuşturulması için yine var gücü ile çalışacaklarını aktardı. Ereğli'deki farklı ideolojiye sahip çoğu seçmenin de sevgisini kazandığını ve teveccühün kendisine daha fazla çalışma azmi kazandırdığını vurgulayan MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Oprukçu, Cumhur ittifakının ruhuna sadık kalarak, ayrım yapmadan her vatandaşa eşit hizmet götüreceklerini dile getirdi. “Ben, özü ve sözü bir olan insanım. Benim içten pazarlığım yok” diyen Oprukçu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ben, bu anlamda her kesimden oy bekliyorum. Ereğlili vatandaşlarımızın bir vefa örneği göstereceğini biliyorum. Ereğli'de birlik ve beraberliği tesis edeceğiz. İlçemizde huzuru tesis edeceğiz. İşsiz ve aç vatandaşımızın kalmaması için yeni istihdam alanları oluşturacağız. Bu anlamda bize 'Sen bunu nasıl başaracaksın' soruları yöneltiliyor. İnanıyorum, birlikte başaracağız. Geçtiğimiz günlerde sanayi bölgesine ziyarete gittim. Ereğli dışında sanayicilerimizin üretim yaptığını gördüm. Bizim sanayicilerimizde üretime yönelik bir azim var. İlçemizde istihdama da ihtiyaç var.

Bu firsatı değerlendireceğiz. Daha önce Ereğli'de belediye başkanı seçildiğim gün Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bey, 'Hüseyin Oprukçu bizimdi artık Ereğlililer'in oldu. Hüseyin bey, hizmette ayrım yapmadan bütün Ereğli'ye adil hizmet götürecek' dedi. Ben de Genel Başkanımızın bu talimatını layıkı ile yerine getirmenin mücadelesini verdim. Benim en büyük referansım da bu zaten. Hizmete mecbur değil, mahkumuz. Eleştirmek veya polemiğe girmek stratejimiz olamaz. Seçilmemiz durumunda da Konya Büyükşehir Belediyesi  ile kavga etmeyeceğiz. Zaten öyle bir muradımız da yok. Çalınmadık kapı bırakmayacağız. Köy köy, mahalle mahalle çalışmamızı yapıyoruz. Sahadan endişemiz yok. Büyük bir teveccüh var.”  


Okunma : 728
Gündem haberleri
Konya'da silahlı kavga :1 ölü
13 Ocak 2021 Okunma: 1779 ÇUMRA
Şiddetli Rüzgar Çatıları Uçurdu
13 Ocak 2021 Okunma: 1444 ÇUMRA
Konya'ya Yılın İlk Karı Yağdı
13 Ocak 2021 Okunma: 1437 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın