Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

14 Temmuz 2024 Pazar
İstanbul Yenikapı da Ereğli Rüzgarı
Kategori : ÇUMRA
11 Ocak 2022 17:03
 
İstanbul Yenikapı da Ereğli Rüzgarı

KOSİAD (Konya'lı Sanayici ve İş Adamları Derneği) tarafından İstanbul Yenikapı'da düzenlenen "Konya Tanıtım Günleri" İstanbul'da yaşayan Konyalıların ilgi odağı oldu. 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen fuarda Konya'nın tüm ilçelerinin de standı yerlerini aldı. 

Özellikle Ereğli Belediyesi tarafından kurulan stant ziyaretçilerin ilgisini çekti ve fuarda Ereğli rüzgarı estirdi.

“EREĞLİ’NİN YÖRESEL ÜRÜNLERİ OLDUKÇA BEĞENİLDİ”

Ereğli’nin yöresel ürünlerinin yer aldığı Ereğli Belediyesi standı; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Eski Bakanlardan Ali Talip Özdemir, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın yanı sıra İstanbul’da yaşayan Konyalılar, Ereğlililer ve İstanbullu ziyaretçiler tarafından da takdir gördü. Özellikle Ereğli’nin yöresel ürünleri oldukça beğeni aldı.

Yer aldığı her platforma Ereğli’nin yöresel ürünlerinin tanıtımına destek veren, yöresel ürünlerin üretimine ve pazarlanmasına da büyük önem veren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli’nin Konya-Adana Otoyolu üzerinde yapımına devam edilen Yöresel Ürün Satış Merkezi’nin de en kısa zamanda hizmete gireceğini geçtiğimiz günlerde dile getirmişti.

 

Okunma : 387
Foto galeri
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri