Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

25 Ocak 2022 Salı
Konya Pancar Ekicileri Kooparatif Başkan Adayı Ramazan Erkoyuncu Çiftçiler İle Buluştu
Kategori : ÇUMRA
13 Ekim 2021 16:12
 
Konya Pancar Ekicileri Kooparatif Başkan Adayı Ramazan Erkoyuncu Çiftçiler İle Buluştu

27 Ekim 2021 tarihinde Konya şeker fabrikası kampüsünde yapılacak başkanlık seçiminde  aday olan Çumra şeker fabrikası kurucularından Ramazan Erkoyuncu yaklaşık 1 aydırr seçim çalışmalarına hız vererek devam etmekte olduğunu belitti.

Konya Şeker Fabrikası başkan adayı Ramazan Erkoyuncu, Üreticicnin sesi olmaya geldik sloganıyla yola çıktıklarını, başta Çumra'lı çiftçi kardeşlerimiz olmak üzere Konya'mızın tüm ilçelerinde yoğun bir şekilde sevgi ve coşkuyla büyük kalabalıklar tarafından karşılandığını belirterek bu teveccüh den dolayı herkese teşekkür ediyorum.

Başkan adayı Erkoyuncu, Akşam seçim ofisimizdeydik. Kıymetli çiftçi kardeşlerimiz bizi yalnız bırakmıyorlar. Bu vesile ile çiftçilerimizle hasbihal ettik, kısa bir toplu konuşmayla kendimizi tanıtıp, yapacaklarımızdan bahsettik.

Seçim ofisimize gelen ,telefonla görüştüp desteğini ileten,görüşebildiklerimiz aracılığıyla selamını ileten değerli çiftçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Hep beraber çalışacağız, kazanacağız. Kooperatifimizi daha iyi günlere taşıyacağız dedi.

Okunma : 1020
Gündem haberleri
Konya valiliğinden açıklama
22 Ocak 2022 Okunma: 1064 ÇUMRA
Afad'dan Konya'ya uyarı
21 Ocak 2022 Okunma: 994 ÇUMRA
Konya'da elektrik kesintisi olacak
22 Ocak 2022 Okunma: 897 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın