Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

05 Haziran 2023 Pazartesi
Konya Şeker Bayramlaştı
Kategori : ÇUMRA
25 Nisan 2023 10:35
 
Konya Şeker Bayramlaştı

BAŞKAN ERKOYUNCU: “HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE GİDİYORUZ, ÜRETMEK VE ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ, SİZLERE GÜVENİYORUZ”
Konya Şeker yerleşkesinde geleneksel bayramlaşma programı, Başkan Erkoyuncu ve kurum çalışanları katılımıyla Ramazan Bayramı sonrasında ilk mesai gününde gerçekleştirildi.

Şirket çalışanlarının tek tek bayramlarını kutlayan PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, “Kurumumuzda 10 bine yakın çalışanı temsilen bayramlaşma programına katılan sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, Konya Şeker Yönetim kurulu üyeleri, Anadolu Birlik Holding çatısı altındaki şirket yöneticileri, Şeker-İş Sendikası temsilcileri ve çalışanların katıldığı bayramlaşma programında çalışanlar da birbirleriyle bayramlaştı. Bayramlaşma programında konuşma yapan PANKOBİRLİK Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu, “Bayramınızı tebrik ediyorum. Kaldığımız yerden şevkle, aşkla, azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bayram, tüm ülkede olduğu gibi bizde de buruk yaşandı. Malum, deprem felaketi sadece bölgeyi değil, bizleri de derinden etkiledi. Aynı avludayız. Acıları yüreğimizde hissettik. Biz bir aileyiz. Sizin de katkılarınızla Torku olarak yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda Torku ailesine teşekkürler ve tebrikler geldi. Biz hep üretmek, hep çalışmak zorundayız. İlk hasattan sofraya kadar bu üretim çarkını sizlerin gayretleriyle gelecek nesillere taşıyacağız. Samimiyetle söylüyorum iyi de gidiyoruz. Size güveniyoruz. Hepinize ayrı ayrı değer veriyoruz. Konya Şeker ailesi büyük bir ailedir. Tüm çalışma arkadaşlarımıza işlerinde kolaylık diliyorum” dedi.
 

 

Okunma : 152
Gündem haberleri
İmam Ve Eşi Ölü Olarak Bulundu
02 Haziran 2023 Okunma: 909 ÇUMRA
Konya'ya Kuvvetli Yağış Geliyor
05 Haziran 2023 Okunma: 232 ÇUMRA
Sigaraya Beklenen Zam Geldi
05 Haziran 2023 Okunma: 111 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın