Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

22 Temmuz 2024 Pazartesi
Konya'da Çalmadık Kapı Bırakmayacağız
Kategori : ÇUMRA
20 Ocak 2023 18:07
 
Konya'da Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

Esnaf ziyaretlerini sürdüren MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan, “Konya’mızın 31 ilçesinde de ‘Komşum Nasılsın?’ temalı ev buluşma toplantıları ve ‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun’ temalı esnaf ziyaretlerimizde devam etmektedir” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, partisinin genel başkanı Devlet Bahçeli’nin grup toplantısındaki konuşmasını anımsatarak, “Sakarya Meydan Muharebesinde Fevzi Paşanın stratejisini ‘Adım Adım Savunma yaparak başarıya ulaşılacağız’ diyerek açıkladığını ifade etmiş ve 102 yıl evvel bu stratejiyle Türk’ün makus ve meyus talihi değişmiş, müstevli ilerleyişi püskürtülerek Cumhuriyet’e giden yolların taşları döşenmişti” dedi. 

‘Adım adım 2023 stratejisiyle’ Cumhuriyet’in 100’üncü yılına giden sürecin dört başı mamur hazırlıklarının yapıldığını ifade eden Karaarslan, “Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi MHP “adım adım 2023 stratejisiyle” tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’mızın 31 ilçesinde de “Adım Adım 2023; Komşum Nasılsın?" temalı ev buluşma toplantıları ve “Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” temalı esnaf ziyaretlerimizde devam etmektedir” diye konuştu. 

SEÇİM İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Partisinin Konya’da çalmadık bir tek kapı bırakmayacağını vurgulayan Karaarslan, şu görüşleri savundu: “Tüm hemşerilerimize gidip zilletin kirli planlarını ifşa etmeye devam ederek, Cumhuriyetimizin 100. yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz açısından taşıdığı önemi anlatıyoruz. Daha Cumhurbaşkanı adaylarını belirleme konusunda bile anlaşamayan çoklu masanın mensuplarının nasıl planlar yaptığı her geçen gün ortaya çıkmaktadır. Kimileri Türklüğe ve Türk Diline karşı planlar yaparken kimileri de Ay Yıldızlı Bayrağımıza olan rahatsızlıklarını göstermektedir. Hemşerilerimize bunları anlatırken MHP’nin Milli Bekamızın, Ay Yıldızlı Bayrağımızın, Anayasamızın ve 100. Yılını kutlayacağımız Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı ve her daim koruyucusu olduğunu hatırlatıyor ve teveccühlerini kazanıyoruz. “Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” temalı esnaf ziyaretleri kapsamında çarşamba günü MHP MYK Üyemiz, İl Başkan Yardımcılarımız ve Merkez İlçe Başkanlarımızla birlikte Marangozlar Sanayi Esnaflarımızı ziyaret ederek Esnaflarımızla Devlet Dolu Sohbetler ettik. Ziyaretlerimizde görüyoruz zilletin fitnelerine, iftiralarına karşı Konyalı Hemşerilerimiz Cumhur İttifakı ve MHP tarafında safını tutmaktadır.” 

 

Okunma : 202
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri