Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

15 Ocak 2021 Cuma
MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANININ EVİNİ VE ARACINI KURŞUNLADILAR.
Karaman'ın Kazımkarabekir MHP'li ilçe belediye başkanının evini ve aracını kurşunladılar.
Kategori : ÇUMRA
20 Kasım 2019 06:12
 
MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANININ EVİNİ VE ARACINI KURŞUNLADILAR.
Karaman'ın Kazımkarabekir MHP'li ilçe belediye başkanının evini ve aracını kurşunladılar.
Evi ve aracı kurşunlanan Kazımkarabekir ilçesi belediye başkanı Recep Boyacıoğlu, " Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz" dedi.
Belediye başkanı Recep Boyacıoğlu yaptığı açıklamada, Olayın gece saat 1.30 sıralarında ilçe merkezinde evinin bulunduğu sokakta şahsıma ait park halindeki aracım ve evim kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştır. Hamd olsun maddi hasardan başka bir kaybımız yoktur dedi. 
Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanı Recep Boyacıoğlu, Ben göreve geldiğim günden bu yana helal dairesinde görmediğim, ilçenin ali menfaatlerine bulmadığım hiç bir işe olur vermedim. Beytül mal bildiğim necip Milletimin emaneti olan Kazımkarabekir belediyesini doğup büyüdüğüm memleketime bir hizmet aracı olarak gördüm. Ne izah edilmeyecek işim, ne de karşılığında iş almadığımız bir ödememiz yoktur.
Hak hukuk ve helal süzgecinden geçemeyen taleplerin mermi ile geçeceğini düşünenler aldanır. Göz dağı vermek isteyenler, Sarsılmaz İman ve inancımızın dağ gibi olduğunu elbette göreceklerdir. 
Recep Boyacıoğlu'da her canlı gibi fanidir ancak, Allah'ın verdiği canı Allah'tan gayrı kimsenin alamayacağını bilmelidir dedi. 

Okunma : 634
Gündem haberleri
Eski Gardiyan Mutfak Dolabında Yakalandı
11 Ocak 2021 Okunma: 1411 ÇUMRA
2021 Yılının İlk Kabine Toplantısı Bu Gün Yapılacak
11 Ocak 2021 Okunma: 1344 GÜNDEM
Konya'ya Kar Geliyor
12 Ocak 2021 Okunma: 1317 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın