Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

13 Nisan 2024 Cumartesi
MUHTARLAR VE STK'LAR İLE GENİŞ KAPSAMLI İSTİŞARE TOPLANTISI
Kategori : ÇUMRA
13 Temmuz 2021 18:13
 
MUHTARLAR VE STK'LAR İLE GENİŞ KAPSAMLI İSTİŞARE TOPLANTISI

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Başkanlığında Çumra'nın 53 mahallesinden katılan Muhtarlar ve STK’lar ile Konya'dan kurum müdürlerinin de katılım sağladığı geniş kapsamlı istişare toplantısında Çumra'nın sorunları masaya yatırıldı. 

Özellikle Mahallelerde yaşanan; toplulaştırma, sulama ve yolların ulaşım kalitesinin arttırılmasına yönelik sorunları; Milletvekili Orhan Erdem, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, AK Parti Çumra İle Başkanı Osman Şahin, Konya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Yazlık, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Mehmet Ay ve diğer kurumlardan katılan ilgili müdürler ve daire başkanları çözüme kavuşturmak üzere notları arasına aldı.

Toplantıya; Milli Emlak Dairesi Başkan Vekili Aydın Menek, Konya Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetim Daire Başkanı Cüneyit Durmuş Gedik, Konya İl Tarım Müdür Yarımcısı Esat Altıntaş, Konya 5. Bölge Tapu Müdürü Mustafa Akbal, Konya Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Tevfik Tanış, DSİ Konya İşletme ve Bakım Şube Müdürü Ergül Yıldırım ve AK Parti Çumra İlçe Koordinatörü Mevlüt Kozan katıldı. 

“EL ELE VERİP HALLEDEMEYECEĞİMİZ BİR HİÇBİR MESELE YOK”

Çumra'da Konya Büyükşehir Belediyesi ve diğer kurumlar ile birlikte oluşturulan işbirliği ortamında yatırımların koordineli bir şekilde sahaya yansıdığını kaydeden Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; "Toplantımızda başlıca; toplulaştırma, sulama, yollarımız ile ilgili yaşanan sorunlar ve bir çok konuyu masaya yatırdık. 'Birlikte Yönetim' anlayışımızın ayrılmaz bir parçası olan mahalle muhtarlarımıza ve STK’larımıza, kurum müdürlerimize ve Çumralı’nın derdi ile dertlenen Milletvekilimiz Sayın Orhan Erdem’e çok teşekkür ediyorum. Bugünkü toplantımızda ortak akıl ve istişare kültürümüzün yanında Konya'daki kurumlarımız ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sahaya yansıttığımızın ve yansıtacağımızın en güzel örneği oldu. Bizim el ele verip halledemeyeceğimiz bir hiçbir mesele yok. Çumra’mız için berekete vesile olacak birlikte yönetim anlayışımız ile bu sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız İnşallah" dedi. 
 

Okunma : 459
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın