Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

13 Nisan 2024 Cumartesi
Oprukçu: "Erdoğan ve Bahçeli'ye başkaldırmadım"
Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişinin ardından nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.
Kategori : ÇUMRA
02 Mart 2020 04:59
 
Oprukçu:
Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişinin ardından nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.
MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz ile birlikte MHP Konya İl Başkanlığı’na giden Başkan Oprukçu buradan da sırasıyla MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı, Konya Ülkü Ocakları, AK Parti Konya İl Başkanlığı, MHP Karatay İlçe Başkanlığı ve MHP Meram İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi’ne tekrar geçişinin ardından nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Konya’da MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Oprukçu, buradan da MHP Selçuklu, Karatay, Meram İlçe Başkanlıkları, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanlığı ve AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gittiği her yerde gönüldaşlarının sevgi ve hürmetiyle karşılanan Başkan Oprukçu’nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti bildiren MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, kendisini “Yuvanıza tekrar hoş geldiniz” diyerek karşıladı. MHP Konya İl Başkanlığı’ndaki konuşmasında 13 aylık bir aranın ardından yuvaya dönmüş olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadığını ifade eden Başkan Oprukçu, “Yetiştirildiğimiz yuvaya bir ömür çizgide kırıklık daha yapmadan yürüdüğümüz, siyaset yaptığımız bir yol kazasının doğal sonucu olarak da kendimizi izinli sayma arzusuyla Bağımsız Belediye Başkan Adayı olmak mecburiyetinde kaldığımız bir sürecin sonunda şükürler olsun Hak Teala'nın lütfu, hemşerilerimizin teveccühü ile Ereğli'de yeniden belediye başkanı seçilmiş olmanın buruk bir mutluluğunu, hüzünlü bir mutluluğunu yaşadıktan sonra yeniden yuvaya kabul edilmiş olmanın onuruyla sizlerin huzurundayım. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey lütfettiler ve baba ocağına hoş geldin diyerek rozetimizi bizzat taktılar. Allah razı olsun, Sayın Genel Başkanımıza Allah ömür versin ülkenin dar günlerinde zor günlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Sayın Genel Başkanımıza çok büyük ihtiyaç duyulduğu bir tabloda partim de, yanında, yakınında, emrinde olmaktan şeref duyuyorum, onur duyuyorum” dedi. Bağımsız adaylığının Sayın Cumhurbaşkanına ve Sayın Devlet Bahçeli Bey'e bir başkaldırı olmadığını altını çizerek her konuşmamızda ifade ettiğini hatırlatan Oprukçu, “Çizgimizde kırık olmadan ömrümüzün sonuna kadar Milliyetçi Hareket çizgisinde devam edeceğiz. Siyasi anlamda bir beklentim, bir hesabım, bir şey yok onu söyleyeyim Milliyetçi Hareket Partisi’ne dönerken bir beklenti duruşumuz, davranışımız olmadı ve bunu çok net ifade ediyorum. Varlığım Türk varlığına armağan olsun dediğimiz and içtiğimiz günden beri hepiniz gibi riyasız olarak onun gereğini ifa etmeye çalışmış bir insanım neticede milliyetçiyim, ülkücüyüm, Milliyetçi Hareket Partiliyim. Sayın Genel Başkanımızın Lütfü ile de resmen Milliyetçi Hareket Partisi’nde yüz akı olacak, yüz artacak şekilde hizmet etmeye yörede, yerelde hizmet etmeye devam edeceğim” dedi. Ziyaretlerini Konya Ülkü Ocakları, MHP Selçuklu, Karatay, Meram İlçe Başkanlıkları ve AK Parti Konya İl Başkanlığı ile devam ettiren Başkan Oprukçu, ziyaretlerinde memnuniyetle karşılanırken tebrikleri de kabul etti.Kaynak:Merhaba

Okunma : 1311
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın