Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

28 Ekim 2020 Çarşamba
RIZA YORULMAZ YENİDOĞAN MAHALLESİ MUHTAR ADAYI
60 Yıldır Çumra Yenidoğan mahallesinde ikamet eden Rıza Yorulmaz 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Muhtar Adayı oldu.
Kategori : ÇUMRA
25 Ekim 2018 07:51
 
RIZA YORULMAZ YENİDOĞAN MAHALLESİ MUHTAR ADAYI
60 Yıldır Çumra Yenidoğan mahallesinde ikamet eden Rıza Yorulmaz 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde Muhtar Adayı oldu.
Rıza Yorulmaz, 60 yıldır Çumra Yenidoğan mahallesinde ikamet ediyor. Aynı zamanda 40 yılı aşkındır esnaf, Mahallelilerin yoğun istek ve talepleri doğrultusunda Muhtarlık seçimlerinde bende varım dedi.
60 Yıldır aynı mahallede olduğunu belirten Rıza Yorulmaz, Mahalleyi ve ikamet eden insanları çok yakından tanıdığını belirterek, mahallenin sorunlarını çok yakından takip ediyorum. Çözüm için var gücümle çalışacağım. 
Yenidoğan mahallesinin sanki sahipsiz gibi görüntüye sahip olduğunu bir çok sorunların çözümünün gerçekleşmediğini belirterek Allah izin verir de yapılacak seçimde Muhtar olarak seçilirsem tüm sorunları çözmek için mahallemin emrinde olacağım dedi. 

Muhtar adayı emektar esnaf Rıza Yorulmaz, birçok projesinin olduğunu zaman içerisinde açıklayacağını bildirdi. Şayet kazandığı takdirde yenidoğan mahallesi Çumra'nın en gözde mahallelerinden biri haline getireceğine sizlere söz veriyorum diyerek yapılacak seçimlerin ve aday olacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Rıza Yorulmaz yıllarca lokanta işletmeciliği yaparak emekli oldu. Halen yenidoğan mahallesinde ikamet etmekte olup evli 4 çocuk babasıdır.

Okunma : 918
Gündem haberleri
Çumra'da cinayet : 1 ölü
28 Ekim 2020 Okunma: 1581 ÇUMRA
Mesele Elinle Bozkurt İşareti Yapmak Değil.. O İşareti Yaparken Yüreğinde Hissettiğin  Sevdanın Tadına Varmaktır.
24 Ekim 2020 Okunma: 1249 ÇUMRA
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı
24 Ekim 2020 Okunma: 1238 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın