Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

28 Ocak 2021 Perşembe
Üniversitelilerin tercihi TORKU
Doğal Olarak Bizden’ sloganıyla yola çıkan ve kısa sürede ürün sayısını hızla arttırarak yer aldığı gıda guruplarının hemen hepsinde pazarın büyükleri arasına adını yazdırıyor.
Kategori : ÇUMRA
26 Kasım 2018 13:16
 
Üniversitelilerin tercihi TORKU
Doğal Olarak Bizden’ sloganıyla yola çıkan ve kısa sürede ürün sayısını hızla arttırarak yer aldığı gıda guruplarının hemen hepsinde pazarın büyükleri arasına adını yazdırıyor.
Bütün yatırımlarını çiftçi odaklı gerçekleştiren Konya Şeker’in gıda markası olan Torku, 2007 yılında çıktığı yolda büyük bir mesafe kat etti. Öyle ki artık sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde de Torku ürünlerini görmek mümkün. 900 bin çiftçinin desteğiyle ortaya çıkan ve güvenle tüketilen Torku, bugüne kadar pek çok alanda ödüle layık görüldü. Son olarak İstinye Üniversitesi’nde gerçekleştirilen araştırmada Torku ön plana çıktı. Öğrenci Merkezi koordinasyonunda düzenlenen araştırmanın Türkiye’nin en iyileri bölümünde “En İyi Yiyecek” markası olarak Torku seçildi. İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende ödülü, Konya Şeker'in Fuar Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi Hikmet Balcı aldı. 

TORKU, TÜRKİYE’NİN 5 GIDA DEVİNDEN BİRİ

25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk'un oluşturduğu vizyon çerçevesinde, ülkemizin en büyük 5 gıda devinden birisi olmayı başaran, bu çerçevede 45 tesisi ülkemize kazandıran Konya Şeker, üretimi ve üreticiyi desteklerken, bir taraftan da ülkemizdeki gıda güvenliğinin adresi olmayı başardı. 
 Üretimini dünyanın en modern tesislerinde gerçekleştiren Konya Şeker’in Torku markalı süt, şekerleme ve atıştırmalık ürünleri yüzde 100 doğal pancar şekerinden üretiliyor. Türkiye’de ilk defa glikoz şurubu içermeyen ürünlerle özellikle çocukların sağlıklı beslenmesini sağlayan Konya Şeker, dünyanın tek kampüs içerisindeki en büyük et ve süt entegre tesisinin de sahibi. 
 Konya Şeker, şekerleme ve atıştırmalık ürünlerin yanı sıra tüketiciye doğal sağlıklı et ve süt ürünlerini de sunuyor. Ülkemizin yağlık tohum ithalatının önüne geçebilmek için açtığı fabrikada ayçiçeği yağı üreten Konya Şeker, tüketiciye Torku markasıyla sunduğu ürünler arasına şalgam suyunu, üzüm ile elma suyunu ve bulguru da ekledi. Kaynak:Merhaba

Okunma : 613
Foto galeri
Gündem haberleri
Gıda krizi kapıda
27 Ocak 2021 Okunma: 129 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın