Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

01 Ekim 2023 Pazar
Zafer bayramı kutlu olsun
Kategori : ÇUMRA
30 Ağustos 2021 10:18
 
Zafer bayramı kutlu olsun

Cumraninsesi.com sitesi sahibi ve köşe yazarımız Sayın Nazif Karagöz, 30 Ağustos zafer bayramının 99. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sitemiz ve köşe yazarımız Sayın Nazif Karagöz, 30 Ağustos zafer bayramının 99 'nci yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Necip Türk Milletinin ilelebet özgürlüğüne kavuşması için canını feda eden tüm Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet dileyerek 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun. Zaferle sonuçlanan bu asil mücadele nasıl Anadolu'nun Türklük senedi olmuş ise yine Ağustos ayında kazanılan 1071'de kazanılan Malazgirt zaferi de Anadolunun Türklere müjdelenmesidir.

Bu tarihten sonra bu Aziz Milletimizin insan sevgileri, yüksek yönetme yetenekleri, dini hoşgörüleri ile Anadoluyu Vatan yapabilmişlerdir. Ağustos ayını zafer ayı yapan üstün bir başarıdır. Ağustos ayı Türkler için başarının, kazanmanın ve zaferin adıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mukaddes Vatanımızın birliği ve bütünlüğünü perçinlediği dünyaya kabul ettirdiği bu çok anlamlı zaferin yıl dönümünde, bu gün Millet olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir.

Ülkemizin varlığı için canlarını seve seve feda eden aziz Şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor. 30 Ağustos zafer bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Nazif Karagöz Cumraninsesi.com

Okunma : 368
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Konya'da Annesiyle Tartışan Kişi Annesini Tüfekle Vurarak Öldürdü
29 Eylül 2023 Okunma: 388 ÇUMRA
Elektriğe Yüzde 20 Zam Geldi
29 Eylül 2023 Okunma: 132 GÜNDEM
Hayırlı Cumalar
29 Eylül 2023 Okunma: 88 ÇUMRA
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın