Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

23 Nisan 2024 Salı
Ateşin çocuklarına susanların, Ülkü Ocaklarına iftirası
Kategori : GÜNDEM
27 Ağustos 2021 11:01
 
Ateşin çocuklarına susanların, Ülkü Ocaklarına iftirası

Bu PKK’lılar ve yandaşları gerçekten hem hain hem ahmak… Geçtiğimiz günlerde hem gazetelerinde hem televizyonlarında hem de yandaşlarının sosyal medyasında “Manavgat’ta ormanı yakan kundakçı Ülkü Ocakları üyesi çıktı” propagandası yaparak, büyük bir iftira kampanyası başlattılar. Hain olmasına hainler, şerefsiz olmasına şerefsizler ama ahmaklıkları da zirve yapmış durumdadır. Terör örgütü PKK’nın şeytandan peydahlanmış “Ateşin Çocukları” Türkiye genelindeki tüm yangınları yazılı açıklama yaparak üstlenmedi mi?

  Hem kendiniz üstlenip, hem de Ülkü Ocakları üyesi nasıl yakmış oluyor ahmaklar? PKK’nın tasmalı partisi HDP’den milletvekili olup, daha sonra TİP’e katılan ve “Ülkü Ocakları Üyesi! Para için yakmış ormanı! Hani şu; ülkenin ırmağının akışına öleceğini iddia edenlerden” paylaşımıyla bu alçak iftira yarışına girişen Barış Atay isimli müptezel, orman konusunda madem bu kadar hassassın niçin orman yangınlarını üstlendiklerinde şeytanın doğurduğu “Ateşin Çocuklarına” yönelik bir tepki göstermedin?

 Ya da teröristbaşı önderin Murat Karayılan, PKK’lı teröristlere “2-3 genç bir araya gelerek eylem yapabilir. ‘Silahımız yoktur’ diyebilirler. Silahları çakmak ve kibrittir. Onlar da çakmak ve kibritle mücadele edebilir” talimatı verdiğinde, devletten maaş alan bir milletvekili olarak bu alçak talimata karşı bir tepki gösterdin mi?

          Senin ve senin gibilerin derdi Türkiye’nin ormanları, ırmakları değil ki, öyle olsa on binlerce kişiyi öldürmüş, milyonlarca ağacı yakmış bir terör örgütüne destek verir misiniz?

          Barış Atay hadi PKK’lı olmadığını göster ve Ateşin Çocukları isimli PKK’lıların “Öfke ve intikam hareketimizi ateşler içinde kalan şehirler, kül ve dumanla kaplanmış gökyüzü, alevler içinde kalan dağ ve ovalarınızda göreceksiniz. Arabalarınızı, iş yerlerini, ekin arazilerinizi ve şehirlerinizi ateşler içinde bırakacağız” (1 Ağustos 2021) şeklindeki açıklamasına karşı “Siz şerefsiz ve namussuz yaratıklar” diye haykır ve twit at…

          Bunu yapamıyorsan, PKK’nın üstlendiği yangınlara Ülkü Ocaklarını karıştırma iftirasına alet olup, bu kadar ahmak olduğunu belli etme…

          “Manavgat’ta ormanı yakan kundakçı Ülkü Ocakları üyesi çıktı” iftirasını propagandaya çevirenlerin tamamına bakın hep PKK bağlantılı kişiler.

          Barış Atay, Artı Gerçek haber sayfası, Ahmet Nesin isimli PKK-FETÖ yalaması, Orhan Aydın isimli sulanmış sol beyin, PKK’nın yayın organları en öne çıkan kişi ve propaganda kanallarıdır.

          Bu kişiler “Manavgat’ta ormanı yakan kundakçı Ülkü Ocakları üyesi çıktı” iftirasını yayıyor da niçin kendileri adına resmi olan terör örgütü PKK’nın internet sayfasında tüm orman yangınlarını üstlenmelerini görmüyorlar?

          Terör örgütü PKK “ormanları biz yaktık” diye övünüyor da siz PKK yandaşları niçin PKK’nın bu açıklamalarını örtbas etmeye çalışıyorsunuz?

          “Tüm ağaçlarımızı yaksalar da fidan dikecek topraklarımız vardır,topraklarımız susuz kalsa da hamdolsun sulayacak kanımız vardır” diyen MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin Ülkü Ocaklarındaki evlatları milyonlarca ağaç dikmişken, “Manavgat’ta ormanı yakan kundakçı Ülkü Ocakları üyesi çıktı” iftirasını ancak böyle alçak terör örgütlerinin mensupları atabilirdi.

          Bu alçaklar, orman yakan PKK’lı bir teröristi görse alnından öper, Ülkücüler ise orman yakan kim olursa olsun o yanan ormanın içinde o hain bedeni tümden yakar. Fark bu kadar nettir.

          Kundaktaki bebeklere kurşun sıkan alçaklar, orman yakan alçaklar, orman içindeki tüm canlıları yakan alçaklar, köylünün tarlasını mahsulüyle birlikte yakan alçaklar, masum insanları bomba ve mayınla havaya uçuran alçaklar Ülkü Ocaklarına ne akıl verebilir ne de böyle alçak iftira atabilir.

          Barış Atay, Ahmet Nesin, Orhan Aydın gibi PKK bağı ve sevgisi olan benzer kişiler niçin “Ateşin Çocuklarına” cevap vermiyor, bunu kamuoyuna açıklamalılar…

          “Ateşin Çocuklarına” susup, Ülkü Ocaklarına iftira atmaları ahmaklık derecelerini göstermektedir. Bu ahmaklığı da aklı başında olan herkes görmüştür…

 

Okunma : 537
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın