Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

14 Temmuz 2024 Pazar
İP son nefesini verdi
Kategori : GÜNDEM
08 Kasım 2021 13:01
 
İP son nefesini verdi

Geçtiğimiz Cuma günü, HD(P)KK ilişkileri yüzünden bitkisel hayatta olan İP isimli partinin ipini Lütfü Türkkan tamamen çekti.

Geçtiğimiz Cuma günü, HD(P)KK ilişkileri yüzünden bitkisel hayatta olan İP isimli partinin ipini Lütfü Türkkan tamamen çekti. İP, son nefesini Lütfü Türkkan’ın şehit ağabeyine ettiği “Bacını s….” küfürü sonrası verdi. İmam “Nasıl bilirdiniz mevtayı?” diye sorarsa şairin şu dizeleriyle sesleneceğiz:

“Nasipsizdi iman, edep, ahlâktan

Kin sağardı enayiden, ahmaktan

Biraz daha alçak idi alçaktan

Namertleri mert sayardı bu deyyus.”

Bugüne kadar İP’ten istifa eden ne kadar parti kurucusu, milletvekili, il başkanı, ilçe başkanı, belediye başkanı, belediye meclis üyesi varsa hepsi de Meral Akşener’in HD(P) KK- terörist Demirtaş sevdası, ilişkileri, CHPHDP ile birlikte yürüttükleri ihanet projelerine tepki gösterdiği için istifa etmiştir. Açın hepsinin istifa açıklamalarına bakın göreceğiniz sadece budur.

Partiyi beraber kurduğu kişiler bile bu ihanet ilişkilerinden dolayı tepki gösterip gidiyorsa, bir şehit yakınının bu gerekçelerle Meral Akşener’e tepki göstermesinin neyine şaşırıyorsunuz?

Türkiye’deki tüm şehit ve gazi aileleri, yakınları Meral Akşener’e tepki gösterse bu onların hakkı değil midir?

Bingöl’de PKK tarafından şehit edilen bir vatandaşımızın ağabeyinin Meral Akşener’e tepki göstermesi de bu hakkın bir yansımasıdır.

Meral Akşener “HDP Kürtlerin siyasal temsilcisi” demişti ama kendine tepki gösteren ve İP Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın “Bacını s…” diye küfür ettiği şehit yakını da vatansever Kürt kökenli bir vatandaşımız…

Meral Akşener’in geçen haftaki Batman gezisinde ona “Şu anda ittifak yaptığınız CHP zihniyeti ve HDP dünkü tezkere olayında kendilerini gösterdiler. Hiç mi burada canınızı sıkan, ‘bunlar yanlış yapıyorlar, biz bunlarla nasıl yol yürüyebiliyoruz’ demediniz?” sözleriyle tepki gösteren kişi de Kürt kökenli vatansever bir vatandaşımızdı.

Tüm bunlar etnik kökeni ne olursa olsun Türk milletinin evlatlarının terör örgütleri ve işbirlikçileri karşısında uyandığını göstermektedir.

“Burası Kürdistan” diyen hainlere susanların, şehit yakınına en ağır küfürleri etmesi bu uyanışın onlara kâbusa dönmesinden kaynaklanmaktadır. İP’li Lütfü Türkkan’ın şehit yakınına ağır küfürü derin uykudaki kişileri dahi uyandırmıştır. O günden beri İP’e olan tepkiler dinmemiştir. İP için bu saatten sonra siyasi hayat artık zehire dönüşecektir. Her siyasi eylem ve söyleminde bu ahlaksız küfür önlerine çıkacaktır. Yerel seçimlerde HDP ile ittifak yaparak zaten tüm şehitlerimize, gazilerimize hakaret etmişlerdi. Bu her yanı alçak ve açık küfürle birlikte siyasi finallerini gerçekleştirdiler. Meral Akşener’in evine dönüş bileti için Lütfü Türkkan o ağır küfürüyle sponsor olmuştur. Son nefesi veren İP için “yaşıyor” diyen olursa bilin ki o artık bir hayalettir.

Okunma : 437
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri