Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

25 Mayıs 2024 Cumartesi
Kastamonu Ülkü Ocaklarından 1 Mont 1 Bot Kampanyası
Kategori : GÜNDEM
29 Aralık 2020 16:27
 
Kastamonu Ülkü Ocaklarından 1 Mont 1 Bot Kampanyası

Ülkü Ocakları Kastamonu il başkanlığı tarafından kış aylarının gelmesi nedeniyle “Bir Mont Bir Bot” ismini verdikleri sosyal sorumluluk kampanyası başlatıldı.

Rana İdil ÖZDOĞAN

İl genelinde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Kastamonu Ülkü Ocakları “Bir Mont Bir Bot” isimli kampanyayı da hayata geçirerek ihtiyaç sahibi çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Haluk Yakar “Bilindiği gibi dünya korona virüs nedeniyle zor zamanlardan geçiyor. Maalesef içerisinde bulunduğumuz durumun ekonomiye olan etkileri de çok ağır. Kış aylarının başlaması ile birlikte soğuklar bastırıyor ve mağduriyetler de artıyor. Kastamonu Ülkü Ocakları olarak bizler de mağduriyetleri azaltarak gönülleri ısıtmak adına güzel bir işe koyulduk” ifadelerini kullandı.

1000 ÇOCUĞUN İHTİYACI KARŞILANACAK

Hayırseverlerin bu kampanyaya destek olmasını isteyen Başkan Haluk Yakar “Başlatmış olduğumuz kampanya ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlatlarını soğuklardan koruyarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde insanlar arasında bir gönül seferberliği oluşturmayı amaçladık. Hayırseverlerimizin de destekleri ile 1000 kardeşimizin kışlık ihtiyaçlarını karşılayacağız. Tüm hayırseverlerimizi kampanyamıza destek olarak çocuklarımızın yüzünü güldürmeye davet ediyorum” dedi.

Okunma : 2742
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri