Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

31 Ocak 2023 Salı
MHP’li Bülbül’den HDP’lilere ‘Sarı torba’ hatırlatması
Kategori : GÜNDEM
14 Aralık 2022 11:35
 
MHP’li Bülbül’den HDP’lilere ‘Sarı torba’ hatırlatması

MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, “Kürtçeye tahammülünüz yok. Zihniyet bu, anlayış bu olduğu için alışacaksınız” diyen HDP’lilere ‘sarı torba’ları hatırlattı.

HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, Meclis’te Kürtçe konuşulmasına tepki gösterenlere çıkışarak, “Bu ülkenin gerçekliğidir ama istismar edilmemesi gerekiyor; derin sorunlardır, ağır sorunlardır. İki kelime Kürtçeye tahammülünüz yok. Zihniyet bu, anlayış bu olduğu için alışacaksınız” dedi.

Ardından söz alan MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, PKK'lı teröristlere destek veren Öcalan'a tepki göstererek, öldürülen PKK’lıların bedenlerinin içine konduğu ‘sarı torbalara‘ gösterdi.
MHP’li Bülbül şunları söyledi: “Bunu kabul etmediğimizi, şiddetle reddettiğimizi ifade ediyorum. O hatibin ‘Türkiye’de alışacaksınız, zorla bu iş olacak…’ Zorla yapmak isteyen için hodri meydan, kim neyi ne şekilde yapmak istiyorsa biz buradayız. Zorla yapmaya çalışanlar sarı torbaların içerisinde nereye gömüldüğü belli değil, aynı son herkesi bekler. Zorlamaya çalışanları söylüyorum. Kimse bizi tehdit edemez. Zorlamaya çalışanları sarı torbalar bekliyor.

 

 

Okunma : 185
Gündem haberleri
Konya'ya Kar Geliyor
27 Ocak 2023 Okunma: 326 ÇUMRA
Hayırlı Cumalar
27 Ocak 2023 Okunma: 122 ÇUMRA
İran'da Azerbaycan Büyükelçiliğine Silahlı Saldırı
27 Ocak 2023 Okunma: 65 GÜNDEM
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın