Çumranın Sesi

Çumranın Sesi

15 Haziran 2024 Cumartesi
Sütçü İsmail'in sütsüzlükleri!
Kategori : GÜNDEM
11 Ekim 2021 11:17
 
Sütçü İsmail'in sütsüzlükleri!

Şair diyor ya; Süt süze; Yok ki süzgeç süt süze. Çiftlik oldu memleket, Üç beş tane sütsüze…

Bugün medyadaki bir sütsüze değineceğim. Adı İsmail Küçükkaya…

          Her ne kadar elinde süt bardaklarıyla FOX TV’de pozlar verse de İsmail Küçükkaya’nın medyadaki varlığı CHP merkezli politikaların propagandasını yapmak, ihanetlerini ya meşrulaştırmak ya da üzerini örtmekle şekilleniyor. CHP’ye tapıyor, CHP’ye omuz veren ne kadar ittifak ortağı varsa da onlara programında teşrifatçılık yapıyor. En son olarak bunun örneğini terörist Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ı programına çıkararak, terörist Demirtaş güzellemeleri yaparak ve yaptırarak gösterdi. Sütsüzlüğü de buradan geliyor.

   CHP milletvekillerinin terörist Demirtaş için “Selahattin Demirtaş inşallah Cumhurbaşkanı seçilir” diye dualara çıktığı şu günlerde, sütsüz İsmail terörist Demirtaş’ın eşini programına alarak resmen imaj çalışması yaptı ve yaptırdı. Ama ne yaparsa yapsın binlerce kişinin azmettirici katili olan PKK’lı terörist Demirtaş’ı nasıl aklayacaklar ki?

Çünkü terörist Demirtaş’ın her yanından kan akıyor kan…

          İsmail Küçükkaya’nın, terör örgütü PKK’nın her kanlı eyleminde bizzat eli olan terörist Demirtaş’ı, eşi ve çocukları üzerinden ne yaparsa yapsın temize çıkarması mümkün değildir. Terörist Demirtaş bu kadar şehit ve gazinin, masum insanların ölümünün, yaralanmasının hesabını nasıl verecektir?

          Sütsüz İsmail Küçükkaya, Selahattin Demirtaş için “Hayatının kıymetli bir 5 yılı... Eşinden, kızlarından, annesinden, babasından, sevdiklerinden, mavi gökyüzünün altında olmaktan uzakta” cümleleriyle bir yumuşatma tanımı yaparak âdeta ona “düşünce suçlusu” muamelesi yapmıştır.

          6-8 Ekim olaylarının yıl dönümünde terörist Demirtaş’ın eşini imaj çalışması için programa çıkarmak şehitlere, gazilere yapılabilecek çok büyük ihanet ve terbiyesizlikti. Sütsüz İsmail bunu gerçekleştirmiştir.

          Terörist Demirtaş sadece 6-8 Ekim Kobani olaylarının değil, Hendek-Çukur olaylarının da bizzat azmettirici katilidir. Onu sadece 6-8 Ekim Kobani olaylarıyla suçlamak aslında ona büyük iyiliktir.

          Hendek-Çukur olaylarında toplamda 793 askerimizi, polisimizi şehit verdik, binlerce yaralımız vardı. O olaylarda sivil vatandaşların ölümünden ve yaralanmasından daha bahsetmiyorum.

Terörist Demirtaş bu olaylarda PKK’lı teröristleri nasıl azmettiriyordu bakın:

          “Şanlı direniş gösteriyoruz. Bu direniş kazanacaktır. Böyle hendek, çukur diyerek küçümsemeye çalışanlar da dönüp tarihe baksınlar.”

“Hendek kazanların ellerinden öpüyorum.”

          “Gençler hendek kazıyormuş, halk barikat kuruyormuş. Başka bir yol gösterin, onu yapsınlar.”

          “Gazetelerine bir bakın. Büyük temizlik operasyonuymuş. Silip süpürme operasyonuymuş. Siz kimsiniz ya? Kimi nereden süpürüyorsunuz? Siz ancak bu toprakların kanalizasyonunu temizlersiniz. Başka da bir şeyi temizleyemezsiniz.”

          “Bugün küçümsediğiniz barikat, hendek dediğiniz şey darbeye karşı direniştir. Darbe yapılmıştır. Buna karşı toplum sessiz mi kalacak?”

          “Cizre, Sur, Nusaybin, Silopi kahramanca direniyor. Bu halk boyun eğmiyor. Yarın Kürt halkının tarihi yazıldığında bugünler çok özel olarak tarihe not düşülecektir. Cizre, Sur, Silvan, Nusaybin, Gever, Kerboran, Derik, Silopi, Şırnak... Gerçekten tarih yazıyorlar."

          Bu sözlerin hepsi ölüm, kan, şiddet getirmiştir. Demirtaş’ın nasıl bir PKK’lı terörist olduğu bu sözlerden belli değil mi?

          PKK’lı teröristleri bu şekilde azmettiren, onları terör eylemlerine motive eden terörist Demirtaş nasıl düşünce suçlusu görülecek? Bize bir açıklasana Sütsüz İsmail… Zaten İsmail Küçükkaya, Başak Demirtaş’a “Selahattin Demirtaş’ın pişmanlığı var mı?” diye sormuş. O da “Ben ve eşim pişman değil” cevabını vermişti.

          Terörist Demirtaş bu kadar ölümden, yaralanmadan dolayı baş sorumlu ama pişman değiller. Buna rağmen kanı beş para etmez muhalefet partileri ısrarla terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını istiyor. Onunla baş başa kahvaltı yapmak isteyen kansızlar da sırada bekliyor.

On binlerce kişinin katili teröristbaşı Öcalan için “Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz” diyen…

          Askerimizi, polisimizi şehit eden, masum insanlarımızı öldüren PKK’lı teröristler için “PKK’lıların cenazesine katılmayan HDP milletvekilleri hakkında soruşturma açtırırım” diyen…

          “Biz PKK’yı silahlı bir halk hareketi olarak tanımlıyoruz. PKK’yı terör örgütü olarak tanımlamıyoruz” diyen…

“PKK’lı gençlerin ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız” diyen…

          Selahattin Demirtaş gibi PKK’lı bir teröriste imaj çalışması yapan Sütsüz İsmail, terörist Demirtaş’ın eşini programa sırf CHP politikalarını güçlendirmek için çıkararak ihanetine bir ihanet daha kattın…

          Şehitlerimizin katiline gösterdiğin şu ilgiliyi, alakayı bir gün olsun şehit anasına, babasına, evladına gösterdin mi?

          Bir de utanmadan terörist aklamaya çalıştığın programın görseline Atatürk fotoğrafı koyuyorsun… Sütsüz İsmail sende hiç mi utanma yok?

          CHP aşkıyla vardığın-varacağın nokta bu vatana ihanet idi. Terörist Demirtaş girişiminle bunu bir kez daha gösterdin…

Hadi şimdi sütünü yudumla Sütsüz İsmail…

Okunma : 483
Bugünün en çok okunan haberleri
Gündem haberleri
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın
 
Bu ayın en çok okunan haberleri